SHOW AEROBIK

Probíhající kurzy » DĚTSKÝ ZÁVODNÍ AEROBIK » SHOW AEROBIK

Děti jsou rozděleny podle věku do několika skupin. Ve školním roce 2018/2019 probíhají čtyři kurzy - aerobik pro děti ve věku 5-7 let, 8 - 11 let, 12-14 let a 15 a více let.  • AEROBIK mladší děti (8-11 let)

    Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 8-11 let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem, ale i pro ty, co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

  • AEROBIK starší děti (12-14 let)

    Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 12 - 14 let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem (mírně pokročilí, pokročilí), ale i pro ty co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

  • AEROBIK nejstarší děti (nad 15 let)

    Tento kurz je určen pro všechny děti starší 15-ti let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem (mírně pokročilí, pokročilí), ale i pro ty co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).