SHOW AEROBIK

Probíhající kurzy » DĚTSKÝ ZÁVODNÍ AEROBIK » SHOW AEROBIK

Děti jsou rozděleny podle věku do několika skupin. Ve školním roce 2020/2021 probíhají čtyři kurzy - aerobik pro děti ve věku 5-7 let, 8 - 10 let, 11-13 let a 14 a více let. • AEROBIK nejmenší děti (5-7 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 5-7 let, které si chtějí aerobik vyzkoušet, naučit se jeho základní kroky, zahrát si spoustu her, užít si spoustu legrace a poznat nové kamarády. V tomto kurzu je kladen také důraz na správné držení těla.  Na hodinách se věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

   

   

 • AEROBIK mladší děti (8-10 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 8-10 let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem, ale i pro ty, co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

 • AEROBIK starší děti (11-13 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 11 - 13 let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem (mírně pokročilí, pokročilí), ale i pro ty co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

 • AEROBIK nejstarší děti (14-16 let, 17 a více)

  Tento kurz je určen pro všechny děti starší 14-ti let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem (mírně pokročilí, pokročilí), ale i pro ty co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).