SHOW AEROBIK

Probíhající kurzy » DĚTSKÝ ZÁVODNÍ AEROBIK » SHOW AEROBIK

Tento kurz je určen pro všechny děti, které si chtějí aerobik vyzkoušet, naučit se něco nového, ale také zažít spoustu legrace a najít si nové kamarády.

Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Rozhodující je věk, kterého dosáhne závodník v roce 2020.

Ve školním roce 2019/2020 probíhají čtyři kurzy - aerobik pro děti ve věku 7-8 let, 9 - 11 let, 12-14 let a 15 a více let. • AEROBIK nejmenší děti (7-8 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 7-8 let, pro ty, kteří si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

 • AEROBIK mladší děti (9-11 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 9-11 let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem, ale i pro ty, co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

 • AEROBIK starší děti (12-14 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku 12 - 14 let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem (mírně pokročilí, pokročilí), ale i pro ty co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).

 • AEROBIK nejstarší děti (nad 15 let)

  Tento kurz je určen pro všechny děti starší 15-ti let, které již mají nějaké zkušenosti s aerobikem (mírně pokročilí, pokročilí), ale i pro ty co si chtějí aerobik vyzkoušet a začít se mu věnovat. Důraz v tomto kurzu je kladen na správné držení těla, sílu a flexibilitu. Na hodinách se také věnujeme nácviku společné choreografie, se kterou se na jaře účastníme různých soutěží. Kromě toho mají děti možnost účastnit se soutěží master class (soutěž jednotlivců).