Aktuality

 

 

Zde Vás budeme informovat o nejlbižších akcích a soutěžích, které nás čekají a kterých jsme se zúčastnili. Podrobné výsledky a fotky k dané akci najdete v sekci Úspěchy+foto.

 

Pokud máte zájem o vystoupení na Vašem plese, večírku nebo jiné akci, stačí si vybrat z bohaté nabídky vystoupení našich týmů. V případě zájmu kontaktujte naše trenérky.

 

 

Nabídka kurzů na školní rok 2018/2019:

 

     Aerobik mladší děti (Markétka + Pája) 8-11 let  

     Aerobik starší děti (Adélka B.)12 -14 let

     Aerobik nejstarší děti (Markétka)15 a více let  

     Step aerobik kadetky (Markétka)11-13 let    

 

  

 Všechny tréninky se konají v tělocvičnách TJ Orel Blansko - Komenského 341/15   

 

Neváhejte přijít mezi nás!! V případě zájmu nás kontaktujte nebo prostě přijďte :))


 

info@atob.cz


Těšíme se na Vás!!!  Rozvrh hodin na školní rok 2018/2019 ZDE  • Jak se k nám přihlásit?

  Rádi byste k nám Vaše dítě přihlásili, ale potřebujete poradit? Nevíte, do jaké skupiny ho zařadit? Nebojte se nás kontaktovat na info@atob.cz.

  Stačí si vybrat kurz, který Vám vyhovuje, vyplnit přihlášku, kterou donesete na první trénink, a tím se stanete členem naší skvělé party. Termín prvního tréninku se dozvíte u nabídky kurzu. Začínáme v týdnu od 10.9.2018 dle rozvrhu ZDE. Těšíme se na Vás!!!


  "Nejsme jen šampióni, ale hlavně parta správná"

 • Nová sezóna před námi - přijď mezi nás i ty!!

  Nová sezóna se blíží, naše nabídka kurzů je široká, vybere si z ní každý!

  Začínáme v týdnu od 10.září 2018. Neváhejte a přidejte se mezi nás! Čekají Vás tréninky plné pohybu, zábavy a poznáte i nové kamarády. ,,Nejsme jen šampióni, ale hlavně parta správná!''

  Nečekají Vás žádné nábory, prostě přijďte na trénink, vyplňte přihlášku a staňte se součástí naší skvělé party.

   

 • POWER YOGA

  Power jóga je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Je zdravá nejen pro tělo. Budete se skvěle cítit, ale také pomáhá s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici, odstraňuje bolesti se zády, ale také pomáhá při bolestech hlavy. Stejně jako tradiční  jóga také odbourává   stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů.    Další výhodou je, že se nezaměřuje jen na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které napomáhají správnému držení těla a tím udržují zdravé klouby a páteř.

 • NABÍDKA VYSTOUPENÍ

  Aerobic team orel Blansko nabízí možnost doprovodného programu na plesy, večírky, sportovní a jiné akce. V případě zájmu kontaktujte naše trenérky. Viz letáček.