2017

Archiv » 2017

 • Mistry s mistry Litomyšl

  Další kolo soutěže mistry s mistry se konalo v Litomyšli. Mladší holky vyrazily dřív a stihly poznat krásy tohoto města. tímto patří velké dík rodičům, kteří se o holky celý den starali. Tentokrát závodily jen naše step týmy, v kategoriích 9-11 let a 14 - 20 let. Holkám se sestavy moc povedly, pro nás jsou to jedničky :)

 • Perníková kopretina

  V sobotu 6.5.2017 se konala naše oblíbená soutěž v Pardubicích Perníková kopretina, i přes brzké vstávání a objížďky jsme úspěšny dorazili včas do tipsport arény. Nejprve soutěžili naše step týmy, odpoledna pak přišel komerční aerobik. Tentokrát jsme měli zastoupení jen s jednou choreografií - Starci na chmelu, v kategorii 11-14 let s náčiním. Byl to velký souboj, konkurence byla obrovská, ale naše holky zaválely a vybojovaly krásné 2.místo!! 

  V Blansku nás reprezentovaly na přehlídce pohybových skladeb Kapitánky, kterým se to moc povedlo a získaly velký obdiv od obecenstva!

 • Mistry s mistry Olomouc

  V sobotu 29.4. jsme se vydali na závody Mistry s misty, kde jsme soutěžili v kategoriích step týmy a aerobic show. S pódiovkami jsme v této kategorii ještě nezávodili, byla to tedy taková zkouška. Uspěli jsme ale na jedničku, Starci na chmelu i Hon na jelena si odváží cenné kovy! Step týmy vybojovali jedno brambové, 2 x stříbrné ajedno bronzové umístění. moc gratulujeme, jedeme dál!

 • Našlapaný, ale úspěšný víkend!

  Tentokrát jsme víkend doslova prozávodili! V sobotu se naši nejmenší a nejstarší vydali letos již podruhé do Letovic, kde se konala soutěž O pohár města Kunštátu a Letovic. I přes několik překážet vše dopadlo na jedničku!! Nejmenší obhájili příčku nejvyšší a domů si zaslouženě odvezli zlatý pohár, nejstarším se podařilo oproti minule stoupnout o stupínek výš a získali první místo! A pak šup do peřin, v neděli ráno nás čekalo brzké vstávání a cesta do Otrokovic na semifinále MIA festival. I přes obrovskou konkurenci 9 týmů v mladší kategorii a 8 týmů ve starší kategorii naši MYSLIVEČCI a STARCI NA CHMELU vybojovaly postup do mezinárodního finále z 1.místa!!! Step týmy - Děti ráje a I'm lovin it si odváží stejně jako pódiovky první místo. O víkendu závodily taky naše sporťačky, kterým se více než dařilo a trenérka na ně může být víc než pyšná! Trio ve složení - Šenková, Jacková A., Jacková S. získaly 6.místo, v jednotlivcích Verča Boušková 16.místo a Kačka Kuchařová 6.místo.

  Byl to náročný víkend, hlavně pro ty, kteří závodily v sobotu i neděli, ale stálo to za to! <3

 • Žij pohybem podruhé

  V sobotu 8.4.2017 jsme se podruhé vydaly do Pražských Modřan na 2.kolo soutěže ŽIJ POHYBEM. Tentokrát jako první přišly na řadu naše step týmy. Atmosféra byla skvělá, jak řekl sám moderátor, celé levé křídlo patří Blansku! A že jsme byly slyšet opravdu nejvíc. 

  Jak už to na této soutěži bývá, o výsledcích rozhodly v některých případech i bodové rozdíly.  Všichni byli naprosto skvělí, gratulujeme!

 • Aerobic cup Kyjov

  Na apríla jsme společně vyrazili na závody do Kyjova. minulý rok se nám soutěž moc líbila a ani letos nezklamala. Bohaté odměny pro děti, super atmosréra a ještě sluníčko k tomu.

  Na závody jsme se vydali skoro všichni, reprezentovali jsme náš tým s 6-ti skladbami v kategoriích komerční aerobik s náčiním a step týmy. A jak to všechno dopadlo?

 • Mistry s mistry Liberec

  V neděli 26.32017 se do dalkého Liberce vydal bojovat juniorský step tým. S choreografií I'm lovin it v kategorii 14-20 let vybojoval v konkurenci týmů z celé ČR 5.místo. 

 • Pódiové formace Moravské Budějovice

  V sobotu 25.3.2017 se v Moravských Budějovicích konala přehlídka pohybových skladeb a tanečních formací. Na tuto soutěž se vypravily všechny naše pódiové skladby - Rebelky, Hon na jelena a Starci na chmelu.

  Porotě se naše choreografie líbily a všechny si odvážíme 1.místo!!Gratulujeme.Jen tak dál :)

 • 1.ligový závody ŽIJ POHYBEM

  V sobotu 4.3.2017 jsme se vydali na první ligový závod do Prahy na ŽIJ POHYBEM. Pro všechny 4 step týmy to byla letošní závodní premiéra, stejně tak i pro mladší holky, které letos nacvičily choreografii HON NA JELENA. Soutěž je u nás velice oblíbená a i tentokrát všichni opět odjížděli s medailí na krku.

  Byl to náročný, hodně náročný den pro všechny, ale byl skvělý. Sezóna je tedy téměř zahájená, 25.3. 2017 čeká premiéra ještě naše sporťačky, tak jim držíme pěsti :)

 • První závod sezóny - Let's dance Letovice

  V sobotu 25.2.2017 jsme zahájili sezónu na závodech v Letovicích. Poprvné jste mohli vidět skladby REBELKY, které trénují pod vedením Kačky Fojtové a choreografii STARCI NA CHMELU. Naše nejmenší Rebelky se hned vyšplhaly na stupínek nejvyšší a odváží si zlaté medaile a obrovský pohár. Nejstaršímu týmu k prvnímu místu chybělo pouhých šest bodů a tak si odváží krsné 2.místo. Gratulujeme moc, již další týden zahajují sezónu také step týmy!

 • Aerobik mladých

  V neděli 8.1.2017 se konal další ročník Aerobiku mladých, konaný na ASK v Blansku. Jak se nám tentokrát dařilo?

 • PF 2017

  Přejeme šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, ale hlavně pohodu, lásku a klid!! Těšíme se na všechny v roce 2017 a doufáme, že bude alespoň tak úšpěšný jako ten letošní!!

 • Čertovský aerobik Bystřice n.P.

  V sobotu 3.12.2016 jsme se po roce vydali na Čertovský aerobik do Bystřice nad Pernštejnem. blansko ukázalo, že umí a podařilo se nám vybojovat 3x zlatou, 3x stříbrnou a 3x bronzovou medaili! Všechny holky skvělé jako vždycky!

 • One in group Otrokovice

  V neděli 20.11.2016 se část našeho týmu zúčastnila závodů v Otrokovicích, kde probíhala soutěž jednotlivců s názvem One in group, také jedno ze semifinálových kol Aerobic tour 😍💪🏽 V obrovské konkurenci se nám podařilo získat několik cenných umístění ☺️Všem patří obrovská gratulace a pochvala, protože všechny holky byly skvělé. 

 • Sezóna jednotlivců v plném proudu

  V sobotu 5.11.2016 jsme vyrazili společně do Moravských Budějovic, kde se konala soutěž Free aerobic 2016. Blansko opět ukázalo, že umí a odvážíme si spoustu cenných kovů!! 

  Individuálně se někteří aktivně účastní soutěže Aerobic tour, kde dosahují krásných výsledků. Sledujte nás na facebooku, kde můžete vidět více fotek z každé akce!!!