2016

Archiv » 2016

 • Finále Žij pohybem

  V sobotu 11.6. jsme závodní sezónu zakiončili na finále žij pohybem v kongresovém centru v Praze. I přesto, že jsme byli oslabení, jsme vybojovali krásná umístění. Španělky na 3.místě - liga A, American millionaires - 2.místo - liga B a Roxette 4.místo - liga B. Závody jsou za námi, teď nás čeká už jen zakončení a odpočinek. Přijďte se podívat, v pátek 17.června to roztočíme.

 • Finále Mistry s mistry

  V sobotu své finále měli step týmy, tentokrát kde jinde než v Praze :) Závod začínal v brzkých ranních hodinách, kdy závodily naše juniorky Roxeťačky. Odpoledne pak závodila kategorie 9,5-13,5, kam spadají naše Milionářky a Španělky. Den byl náročný, vyhlášení končilo až ve 22:00. Dosáhli jsme krásných výsledků, náš tým skončil z celkového počtu 56 týmů na krásném 19.místě. Španělky vybojovaly stříbro, Milionářky brozn a Roxeťačky bramboru - po shlédnutí výsledků jsme zjistili, že nás od třetího místa dělilo pouze 0,22 bodů!!

  Gratulujeme a příští sobotu nás čekají poslední závody letošní sezóny a to finále ŽIJ POHYBEM.

 • Republikové finále ČSH

  V pátek 3.6.2016 jsme se vydali na další finále této sezóny, do Sparta arény v Praze na republikové finále Česko se hýbe. Konkurence byla obrovská, v kategorii 8-10 let soutěžilo 18 týmů, v kategorii 11-13 let 13 týmů!! Atmosféra byla super, holky všechno zvládly, moc děkujeme Terce Zvejškové a Violce Špačkové, které pomohli oslabenému týmu Patriček a svým výkonem skončili na stupínku nejvyšším!! Formule získali krásné 6.místo a Surfařky 7.místo. Mezi tolika týmy je to nádherný výsledek!Pro pódiovky to byl poslední závod letošní sezóny, ale ještě je uvidíte na společním zakončení, které bude konat v pátek 17.června.

 • Finále MIA Praha - Lucerna

  V neděli se v Lucerně konalo finále soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám - MIA festival. Vydýchaný vzduch a hodinové zpoždění nás trošku odradilo, protože po odcvičení stepů jsme museli přímo utíkat na metro, abychom stihli vlak, který nás měl dovést zpět domů. Konkurence byla veliká, soutěžili ti nejlepší z ČR, ale holky se s tím popraly skvěle. V kategorii 9-10 let, kde soutěžily naše Formulky, se hodnocení od 2.-5. místa lišilo o bod. Výkony zřejmě byly tak vyrovnané! A teď už nás čekají poslední finálové závody, tak nám ještě chvilku držte palce :))

   

   

 • ČESKO SE HÝBE se školách plných zdraví

  V pondělí 23.5.2016 jsme se místo do školních lavic vydali do Brna, kde se konala soutěž Česko se hýbe. Téměř všechny naše soutěžní choreografie postoupili do finále, které se bude konat v Praze v pátek 3.6.2016.

   

 • Summer dance cup Boskovice

  V sobotu vyšlo na jedničku nejen počasí, ale i výkony a výsledky našich aerobiček. V Boskovicích se konala soutěž s názvem Summer dance cup. I přes návštěvu nemocnici a dlouhé, předlouhé čekání na výsledky, jsme se dočkali nádherných výsledků. Adélce a Verunce přejeme brzké uzdravení a všem gratulujeme!

 • Perníková kopretina 2016

  V sobotu 14.5. jsme se opět vydaly do města perníku - Pardubic. Nejprve soutěžily naše step týmy - Španělky a Roxette, obojí vybojovaly stejnou příčku - bronz, prvních 11 medailí jsme tedy měli v kapse. V malé pauze, než se šly chystat naše holky z pódiovek, jsme vyrazili do města. Pak už ale rychle zpět, protože na plochu nastupovaly holky s choreografií Džungle, kterým letos poprvé na krku visela zlatá medaile!! Kategorie 8-10 let byla jako vždycky našlapaná, ale holky z Formulí ukázaly, že jsou stejně jako Schumacher jedničky a dosáhly na medailové umístění - stejně jako step týmy si odváží bronz. I přes krásný výkon Surfařek, tentokrát dosáhly na 6.místo. No a nejstarším holkám s choreografií St. Patrick's day na krku cinkaly zlaté medaile :-) Blansko opět ukázalo, že umííííí :-)))

 • Přehlídka pohybových skladeb

  V sobotu 7.5. jsme se nejen rodičům a prarodičům,ale všem známým a kamarádům ukázali na přehlídce pohybových skladeb v Blansku...
  Mickeyho klubík - 3.místo
  Úspěšná kariéra Michaela Schumachera - 2.místo
  Jump and sweat při ZŠ Dvorská - 3.místo
  Surfařky z Havaje - 1.místo
  St.Patrick's day - 2.místo
  Roxette - 3.místo

  Děkujeme za úžasné fandění a ještě krásnější potlesk

 • Aerobik tour Bystřice pod Hostýnem

  V sobotu jsme se zúčastnili jednoho ze základních kol soutěže Aerobik tour, které se konalo v Bystřici pod Hostýnem. Soutěž byla rozdělena na týmy technické - kde soutěžily naše step týmy, a estetické - kam patřily naše pódiové choreografie - Formule, Surfařky a St. Patrick's day. Nejlepší umístění získaly naše nejmladščí závodnice s choregorafií Úspěšná kariéra Michaela Schumachera, které v konkurenci 10 týmů vybojovaly stříbrnou pozici. Den byl pro nás asi ve znamení bramborových medailí, které si odváží Surfařky, St. Patrick's day i Roxette. Španělky v konkurenci fitness týmů vybojovaly 6.místo, American millionaires 7.místo. Všichni byli skvělí, bojujeme dál :-))

 • 2.ligový závod ŽIJ POHYBEM

  Dva naše step týmy - Roxette a American millionaires jeli sbírat body na další kolo soutěže ŽIJ POHYBEM, které se tradičně konalo v Pražských Modřanech. Kategorie byla opět našlapaná, moderátoři to i zmínili, prý budou Češi asi velmoc ve step týmech. V kategorii 11-14 let závodilo 16 týmů, v kategorii 15-26 let 10 týmů. Oba naše týmy v lize B a odvážíme si 5 stříbrných a 6 bronzových medailí.

 • Semifinále MIA Brno

  V sobotu 23.4. jsme se zúčastnili dalšího semifinálového kola MIA festivalu, které se konalo v Brně - jednou jsme to měli konečně jen kousek a tak jsme se vydali vlakem :) Soutěže se účastnili všechny naše týmy s pódiovými choreografiemi, kromě našich nejmenších, ti se účastnili taneční přehlídky v Adamově. Ze step týmů soutěžili Španělky a zastoupení jsme měli i v kategorii o pohár, kde soutěžili naše holky ve sportovním aerobiku. Opět se ukázalo, že nejsme žádná Béčka a vezeme spoustu pohárů :) Gratulujeme :)

 • Mistry s mistry Olomouc

  Současně se soutěží v Otrokovicích probíhala soutěž Mistry s mistry - tentokrát v Olomouci. Ve sportovním aerobiku jsme měli zastoupení v kategorii jednotlivkyň, kde se naše Anička Šťávová umístila, z celkového počtu 35 závodnic, na krásném 19.místě. Na odpolední blok se do Olomouce z Otrokovic přesunuly naše step týmy, které zde vybojovaly 11 zlatých a 6 stříbrných medailí. Kromě toho si stihli dát také dva kopečky zmrzliny na náměstí :-)

 • Semifinále Mia Otrokovice

  V sobotu 16.4. jsme se vydali do haly Štěrkoviště v Otrokovicích, kde se konalo jedno ze semifinálových kol Mia festivalu a zároveň jedno ze semifinálového kola Aerobic tour. Soutěže se účastnily všechny naše týmy, nejmenší i  nejstarší, pódiovky i stepy. Konkurence byla obroská, v kategorii 8-10 let o medaile bojovalo 11 týmů. Stepy bohužel soutěžili v kategorii profi, kde se potkaly s fitness aerobikem. Přesto jsme ukázali, že nejsme žádná Bčka a že Blansko umí :-) Všem moc gratulujeme a držíme pěsti na v dalších závodech a na finále do Prahy, do kterého většina z nás postoupila!

   

 • Mistry s mistry Plzeň

  V neděli 10.4. se naše bojovné kadetky spolu s trenérkou Áďou vydaly až do Plzně, kde bojovaly o medaile s týmy z celé ČR. Jejich výkon byl skvělý, přesto je porota obodovala tak, že skončili na 4.místě, odváží si tedy bramborovou medaili. Pro nás jsou to jedničky s *. Nevzdáváme se a bojujeme dál, už příští týden v Otrokovicích.

 • Bystřický kostitřas

  V sobotu 9.4. jsme po roce s pódiovými skladbami zavítali na taneční soutěž Bystřický kostitřas. tentokrát se k nám už připojili i nejmenší s choreografii MICKEYHO KLUBÍK - a hned si odváží 1.místo. V kategorii děti opět zazářily naše Formule - další 1.místo v kapse. V kategorii junioři závodily Surfařky i  St. Patrick's day, kde Patričky skončili na 3.místě.

  Gratulujeme :-)

 • Aerobic cup Kyjov

  První aprílový víkend jsme se vydali do nedalekého Kyjova. Sluníčko svítilo, k tomu závodní atmosféra, prostě super den :-) Holky předvedly skvělé výkony a tak jsme měli hned několik zlatých míst v kapse. 

  Úspěšná kariéra Michaela Schumachera - 1.místo

  Španělky - 1.místo

  American millionaires - 3.místo

  Surfařky z Havaje - 2.místo

  Roxette - 2.místo

  St-. Patrick's day - 1.místo

  Všem moc gratulujeme a jedeme dál :-)

 • Mistry s mistry Krč

  O víkendu 19-20.3. jsme se opět vydali do Prahy, tentokrát do městské části Praha-Krč, kde se konalo již druhé kolo Mistry s mistry. Poprvé v letošní sezóně závodily i naše sporťačky - trio Šenková, Jacková S., a Minářová, ve své kategorii vybojovali 12.místo. Sestava se jim moc povedla, držíme jim pěsti do dalších závodů. V neděli přijeli soutěžit step týmy a jednotlivkyně Kačka kuchařová, pro kterou to byly v této kategorii úplně první závody. Za svůj výkon v obrovské konkurenci získala 24.místo a hlavně obrovskou pochvalu od trenérek. Step týmy s choreografiemi ŠPANĚLKY a AMERICAN MILLIONAIRES se opět potkali ve stejné kategorii a výsledek byl pro všechny velkým překvapením. V konkurenci 9 týmů se mladší Španělky umístily na 2.místě, milionáři na 3.místě. Naše juniorky Roxeťačky vybojovaly 8.místo. Všem moc gratulujeme. Teď užíváme Velikonoční prázdniny a zasloužený odpočinek - duben bude opět nabitý, tak nám držte palce :)

 • M-aerobic cup a Miss aerobik - základní kolo

  V neděli se konala soutěž jednotlivců v Brně M-aerobic cup a jeho součástí bylo také základní kolo Miss aerobik. Kategorie byly rozdělěny podle věku i výkonnosti na profi a neprofi. Atmosféra byla jako vždy super :-) A jak jsme dopadli?Podívejte se sami..

 • 1.ligový závod ŽIJ POHYBEM

  V sobotu 12.3.2016 jsme se vydaly do pražských Modřan na 1.ligový závod žij pohybem. Nejnašlapanější kategorií byla kategorie 11-14 let, kde o medailové umístění bojovalo 14 týmů. Naše kadetky se skladbou American milkionaires ukázaly, že nejsou žádná béčka, umístili se na 4. místě a zařadily se tak do ligy A. Ani Španělky nezůstaly pozadu, odvezly si kov nejcennější - zlaté medaile! V ktegorii 15-26 let se letos ukázalo, že to nebude jen tak, konkurenc byla obrovská, v této kategorii závodilo 10 týmů. Roxeťačky se probojovaly do ligy B, ze které si odváží krásné 2.místo. Gratuljeme!

 • Mistry s mistry Letňany

  V neděli 6.3.2016 sezónu zahájily i step týmy na prvním kole mistry s mistry, které se konalo ve Sportcentu Letňany, v Praze. Vše proběhlo na jedničku, ale bez nervozity se to neobešlo, jen těžko říct, zda byly více nervózní trenérky nebo naše závodnice. Letos soutěžíme ve třech věkových kategoriích, na tomto závodě se však naše nejmladší ŠPANĚLKY, potkaly v kategorii s kadetkami, které závodí s choreografií AMERICAN MILLIONAIRES. Konkurence byla velká, ale Španělky to zajeli skvělě a vybojovaly ve věkové kategorii 9,5-13,5, kde patřili k těm nejmladším, krásné 4.místo. Milionářky zazářily a vyšplhaly se na stupínek nejvyšší - odvezli si 1.místo. Na stejnou příčku dosáhly i juniorky s choreografiíí ROXETTE. Závodním dnem jsme zakončili jarní prázdnin a od pondělí trénujeme na další závody, které nás čekají už příští sobotu, jedeme pro změnu do Prahy, ale tentokrát do Modřan, na závody ŽIJ POHYBEM, tak nám držte pěsti.

 • Mezinárodní soutěž O pohár města Kunštátu

  V sobotu 27.2.2016 jsme záhajili novou sezónu na mezinárodní taneční soutěži O pohár města Kunštátu. Zastoupení jsme měli ve všech věkových kategoriíích. Poprvé se se svou choreografií MICKEYHO KLUBÍK předvedli naši nejmenší, kteří odjížděli na krku se stříbrnými medailemi. V kategorii děti 7-11 let bojovaly o medailové umístění holky s choreografií ÚSPĚŠNÁ KARIÉRA MICHAELA SCHUMACHERA - sestava se jim povedla a tak si zaslouženě odváží pohár a zlaté medaile. 1.místem se můžou chlubit i juniorky, které ho získaly za svou choreografii SURFAŘKY Z HAVAJE. Soutěžní den ve večerních hodinách zakončila kategorie hlavní, ve které naše holky soutěžily s choreografií ST.PATRICK'S DAY a odváží si 3.místo. Můžeme říci, sezóna zahájena skvěle, jen tak dál!:) Všem moc gratulujeme. Teď nás čekají prázdniny a poté první závody stepů! Pódiovky můžete znovu vidět první aprílový víkend!